Rytuały Pielęgnacyjne

Kilka powody dla których warto używać Tonicu!

Medik8 PORE MINIMISING TONIC™ Tonik redukujący widoczność porów

Dlaczego używanie toniku jest tak istotne! Oto kilka korzyści, które otrzymasz dzięki stosowaniu toniku.

Do wyboru w sklepach jest bardzo dużo produktów pielęgnacyjnych. Zdecydowanie kosmetyki służące do oczyszczania powinny stanowić podstawę w Twojej kosmetyczce, między innymi tonic! Podstawową i najważniejszą rutyną pielęgnacyjną jest pielęgnacji twarzy. Tonizacja skóry jest niesłychanie istotna i stosowanie jej przynosi wiele korzyści Twojej skórze.

Obecnie dostępne toniki są delikatne i zdecydowanie różnią się od produktów oferowanych jeszcze kilkanaście lat temu. Tonizacja skóry powoduje nawilżenie skóry, przez co zostaje wzmocniona jej bariera hydrolipidowa, Tonizacja nasyca też skórę cennymi składnikami anti-aging oraz zapewnić komfort i ukojenie jak również przywraca naturalne pH Twojej skórze.

SLAAP Chill Essence- nawilżająca esencja tonizująca

SLAAP Chilli Essence jest to nawilżająca esencja tonizująca. Wielozadaniowy kosmetyk, który potrafi zdecydowanie więcej niż zwykły tonik. Stosowanie Chilli Essence?Esencja przyniesie Twojej skórze wiele korzyści, przede wszystkim pomoże twojej skórze odzyskać balans i równowagę pH. Używanie Chill Essence sprawi, że skóra odczuje natychmiastowy komfort oraz zostanie zniwelowane odczucie ściągnięcia skóry. W SLAAP Chilli Essence zawarta została formuła esencji nawilżających, takiich jak Early Boost PA oraz Xeradin™, które powodują, że cerze otrzymuje prawdziwy zastrzyk nawilżenia. SLAAP Chill Essence podczas stosowania poprawi też koloryt Twojej cery, spowoduje rozświetlenie i poprawi jędrności. Staje się tak dzięki zawartemu w SLAAP Chilli Essence ekstraktowi z aceroli bogatemu w witaminę C oraz wyciągowi z arbuza i zielonej herbaty. Są one istotnymi skłądnikami o działaniu antyoksydacyjnym. Formuła oparta została o hydrolat lawendowy, który podczas aplikacji otula nas balsamicznym aromatem. Tonik SLAAP Chilli Essence wzbogacony został o olejki eteryczne z bergamotki oraz lawendy.

SLAAP Chill Essence- nawilżająca esencja tonizująca 100ml. Chill Essence to nawilżająco-tonizująca esencja do twarzy, która przywróci balans i komfort twojej cerze.

MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ Tonik redukujący widoczność porów

MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ Tonik redukujący widoczność porów stworzony został w oparciu o ekstrakt z czerwonej koniczyny w połączeniu z delikatnie złuszczającymi kwasami. Podczas użytkowania Toniku MEDIK8 zauważysz że natychmiastowo minimalizuje widoczność porów. Zawarte w MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ kwasy powodują rozpuszczanie sebum, w sposób skuteczny pomagając oczyścić pory i przywrócić naturalną elastyczność skóry.  Zawarty w MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ ekstrakt z czerwonej koniczyny skutecznie pomaga zapewnić, że pory pozostaną istotnie zmniejszone i niemal niewidoczne co ważne bez wysuszenia i podrażnień! Kwas alfa-liponowy znajdujący się w Toniku zapewnia skutecznie ochronę antyoksydacyjną, co podczas regularnego stosowania w rutynie pielęgnacyjnej zapobiega powiększeniu się porów spowodowanemu naturalnym starzeniem się skóry. Tonik MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ odświeża skórę, pozostawiając ją nieskazitelnie gładką i świetlistą.

Medik8 Retinol, Vitamina C, Wiotamina C, Vitamina A, Witamina A

Back to list

Related Posts

One thought on “Kilka powody dla których warto używać Tonicu!

  1. Jolanta pisze:

    Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie Milk & Tonic mój ulubiony sklep z kosmetykami. Pozdrowienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.