Porady

Terrapi Lucid C Serum

terrapi Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%

Terrapi Lucid C Serum

 • terrami Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%

Serum Terrapi Lucid C Skin Detox jest idealnym kosmetykiem odpowiadającym na nietypowe potrzeby skóry wrażliwej, problematycznej, potrzebującej odnowy oraz rozświetlenia.

▶️ Przejdź do sklepu Milk & Tonic

Najnowsza, niezwykle stabilna forma witaminy C podczas stosowania stymuluje produkcję kolagenu co za tym idzie wspomaga regenerację skóry oraz wzmacnia naczynka jak również działa na skórę wyrównując jej koloryt co jest istotne przy skórze z przebarwieniami. Etylowany kwas askorbinowy zawarty w Serum Terrapi Lucid C Skin Detox działa hamując rozwoju bakterii. Zawarta w Serum Terrapi Lucid C Skin Detox Ektoina aktywnie chroni przed promieniowaniem UV a co za tym idzie zapobiega przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego aktywnie opóźniając procesy starzenia. Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. Łagodzi stany zapalne działając już na poziomie komórkowym.

Serum bezolejowe nawilża i rozświetla skórę bez jej zapychania.

87% badanych deklaruje, że produkt pomaga w walce z niedoskonałościami.
Kwas laktobionowy odpowiedni także dla kobiet w ciąży wyrównuje koloryt skóry.

Zalety serum:

 • Składnikiem Serum jest najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%
 • Ektoina znajdująca się w składzie zapewnia optymalny poziom nawilżenia a jednocześnie łagodzi objawy atopii oraz stanów zapalnych, dziej się to już na poziomie komórkowym.
 • Serum Terrapi nie zawierają gliceryny oraz innych składników mogących przyczynić się do rozwoju tak zwanego „trądziku grzybiczego” (ang. fungal acne) – zakażenia wywołanego grzybami z rodzaju Malassezia.
 • Kwas laktobionowy odpowiedni także dla kobiet w ciąży wyrównuje koloryt skóry.
 • Serum TERRAPI nie powoduje podrażnień i zapewnia najwyższą przyswajalność.
 • Serum TERRAPI nie zawiera mikroplastiku co powoduje, że produkt jest w pełni biodegradowalny.
 • Opakowanie przyjazne środowisku – pochodzące z recyklingu oraz nadają się do ponownego przetworzenia.
 • Serum TERRAPI zapakowane zostało w szkło fioletowe chroniące produkt przed promieniowaniem UV.
 • Produkt TERRAPI został przebadany dermatologicznie. Opracowany oraz wyprodukowany w Polsce.
 • 87% badanych stosujący TERRAPI regularnie deklaruje, że produkt pomaga w walce z niedoskonałościami skóry.
 • 100% badanych stosujący TERRAPI regularnie deklaruje, deklaruje, że skóra stała się ujednolicona i zregenerowana.
 • terrami Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%terrami Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%terrami Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10%

Jak wydajne jest serum TERRAPI Lucid C Skin?

Serum TERRAP bezolejowe Lucid C Skin Detox to 30 ml – 180 pompek, czyli wystarcza na 45 – 60 rytuałów
Sposób użycia:
Rano i wieczorem umieść 4-5 kropli w dłoniach. Wmasuj delikatnie w górę i na zewnątrz zaczynając od środka twarzy, koncentrując się na partiach, które wymagają ujednolicenia i rozjaśnienia. Spójrz na siebie, twoja przyszłość jest świetlana!

Czy można stosować serum TERRAPI Lucid C Skin w okolicach oczu?

Serum TERRAPI bez obaw można stosować w okolicach oczu, z powodzeniem znajduje ono zastosowanie jako skuteczna pielęgnacja wrażliwych okolic oczu.

Czy Serum TERRAP bezolejowe Lucid C Skin Detox jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Serum Terrapi Lucid C Skin Detox nie zawiera retinolu oraz pochodnych witaminy A. Kosmetyki terrapi nie zawierają fenoksyetanolu lecz zostały zabezpieczone naturalnym, delikatnym układem przedłużającym ich trwałość. Brak właściwości drażniących potwierdzony badaniami dermatologicznymi

Dlaczego zaleca się stosować serum TERRAPI Lucid C Detoxna zwilżoną skórę?

Zawarte w serum Ektoina oraz Propanediol powodują związanie cząsteczek wody i transportują ją w głąb skóry dbając o prawidłowy poziom nawilżenia.

Jakie wykończenie daje serum TERRAPI Lucid C skórze?

Sposób użycia:
Rano i wieczorem umieść 4-5 kropli w dłoniach. Wmasuj delikatnie w górę i na zewnątrz zaczynając od środka twarzy, koncentrując się na partiach, które wymagają ujednolicenia i rozjaśnienia. Spójrz na siebie, twoja przyszłość jest świetlana!

Po zastosowaniu rytuału z TERRAPI wyczuwalna jest delikatna lepkość która wynika z zawartego w serum Kwasu Laktobionowego. Jednak już po kilku chwilach, kiedy serum dokładnie wniknie w skórę, stanie się ona świeża i rozświetlona – bez filmu.

Czy serum TERRAPI Lucid C nadaje się pod makijaż?

Lekka formuła produktu powoduje, że wchłania się szybko oraz nawilża skórę twarzy doskonale przygotowując ją pod makijaż. Można również bezpośrednio przed ich aplikacją wymieszać serum Lucid C Skin Detox z mineralnym, sypkim podkładem, cieniem lub korektorem.

Co to jest Benzyl Alcohol i czy jest szkodliwy?

Pełni funkcję łagodnego dla skóry konserwantu zatwierdzonego do użytku w kosmetykach naturalnych. Benzyl Alcohol należy do grupy alkoholi aromatycznych.

Terrapi-serum

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *