Porady

Oio Lab Pielęgnacja w rytmie slow

Oio Lab kosmetyki

Codzienna rutyna pielęgnacyjna jest jednym ze sposobów na osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Tylko jaką rutynę stosować oraz jakie kosmetyki wybrać aby uzyskać wyznaczony efekt? Kosmetyki Oio Lab oferują produkty wegańskie, z bogatymi substancjami aktywnymi, dodatkowo w pięknym unikatowym designie.

Skuteczna pielęgnacja wymaga całościowego spojrzenia na swój organizm. Nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią odpowiedniej diety, aktywności fizycznej, odpowiedniego nawodnienia, przespanych nocy i równowagi duchowej. Podstawą każdej pielęgnacji jest oczyszczanie oraz regularne systematyczne stosowanie rutyny pielęgnacyjnej. Warto dokładnie wmasować serum, olejek czy krem, zaczynając od środka twarzy i przesuwając palce ku górze i na boki, zgodnie z przepływem krwi. Kompletując kosmetyki warto skupić się na ich składzie oraz wzajemnej komplementarności.

Kosmetyki Oio Lab to olejkowe kuracje i serum dopasowane do różnych potrzeb skóry. Kosmetyki czerpią inspirację z natury, która zostaje zaprzęgnięta do „pracy” dzięki współpracy z poznańskimi uniwersytetami, wszystko po to aby wydobyć to co w naturalnych zasobach najlepsze. W moc naturalnych składników przez stulecia wierzyli nasi przodkowie, zdobywając widzę o roślinach leczących jak również poprawiających urodę. dzisiaj ta wiedza zostaje potwierdzona w laboratoriach naukowych. Oio Lab odwdzięcza się Naturze przez swoje podejście pełne szacunku i dbałości o środowisko naturalne. Kosmetyki Oio Lab są wegańskie, nietestowane na zwierzętach i certyfikowane przez międzynarodową organizację PETA. Takie podejście zobowiązuje do użycia podczas ich produkcji tylko naturalnych, ekologicznych metod ekstrakcji, bez wykorzystania sztucznych konserwantów i barwników, a następnie pakowane w opakowania nadające się do recyklingu – szkło i papier. Nad składnikami zawartymi w kosmetykach Oio Lab pracują naukowcy m.in. z Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Składniki pozyskiwane są z roślin innowacyjnymi metodami, a następnie dokładnie badana jest ich skuteczność. Komponenty kosmetyków Oio Lab to jednak nie czarna magia ani wielka tajemnica – transparentność jest wpisana w filozofię marki, składniki są dokładnie opisane.

Oio Lab roller do twarzy kosmetyki pielęgnacja uroda

Oio Lab to na przykład olej z nasion brokułu, otrzymywany przez tłoczenie na zimno nasion zebranych z organicznych upraw cztery dni po wykiełkowaniu, ekstrakt z korzenia kurkumy, składnik cenny zarówno w medycynie ajurwedyjskiej, jak i współczesnej nauce, otrzymywany w procesie ekstrakcji przy użyciu dwutlenku węgla w stanie nadkrytycznym, który umożliwia uzyskanie najczystszego i najbogatszego surowca, czy ferment z groszku, otrzymywany dzięki zaawansowanej, nowoczesnej biotechnologii, z wykorzystaniem odpornych na promieniowanie mikroorganizmów. Olejki i ekstrakty są organiczne i oznaczone certyfikatami świadczącymi o ich ekologicznym pochodzeniu. Dbałość o środowisko marki Oio Lab to również dbałość o opakowania które są w utrzymane nowoczesnym desingu, który w 100% poddaje się recyklingowi. Kosmetyki Oio Lab ukryte są w buteleczkach z pipetą ułatwiającą dozowanie, fioletowe szkło buteleczek chroni składniki kosmetyków przed działaniem UV które powoduje utlenianie delikatnych chemicznie substancji. To ważne także dlatego, że Oio Lab są niezwykle wydajne i wystarczają na kilka miesięcy codziennego stosowania. 

Oio Lab kosmetyki

Wśród kosmetyków Oio Lab znaleźć można kuracje olejkowe oraz różne rodzaje serum odpowiadające na poszczególne problemy i potrzeby skóry. Szczególnym powodzeniem cieszy się serum Oio Lab Sleep Tight, serum to działa przeciwstarzeniowo, wygładza i napina skórę twarzy dzięki zawartości retinolu i składników pobudzających syntezę kwasu hialuronowego. Serum to jest niezwykle skuteczne i wydajne produkt, buteleczka wystarcza na kilku miesięczną kurację kiedy do codziennej rutyny pielęgnacyjnej włączymy serum Oio Lab Sleep Tight. Serum Oio Lab The Future is Bright sprawi, że cera nabierze promiennego zdrowego kolorytu za sprawą japońskiej formy witaminy C w stężeniu aż 15 %, działanie witaminy C wzmacniane jest przez olejki z nasion ogórecznika, ostropestu i dzikiej róży które działają rozjaśniająco i rewitalizują skórę. Kurację ochronną Oio Lab Algaemania, wspomaga regenerację i nawilżenie skóry zmęczonej brakiem snu, promieniowaniem słonecznym, zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym.

Warto podkreślić, że – 1 proc. zysków z każdej sprzedanej buteleczki olejków Algaemania marka przekazuje Fundacji Mare, która działa na rzecz zrównoważonej eksploatacji zasobów morskich, rybołówstwa i oczyszczania wybrzeży.

Poznaj kosmetyki Oio Lab:

Oio Lab serum

Back to list

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.