Kosmetolog Karolina KamińskaWitam Cię w wyjątkowym sklepie z kosmetykami Milk & Tonic, który zrodził się z mojej pasji do pielęgnacji.

Milk & Tonic to miejsce które pomaga Tobie dbać o piękno Twojej skóry. Wszystkie kosmetyki są starannie wyselekcjonowane i przetestowane przeze mnie pod względem skuteczności! Żadna z wybranych marek nie znalazła się tutaj przypadkowo. Z niektórymi „znam się” od kilkunastu lat a niektóre to miłość od pierwszego wejrzenia. Wszystkie łączy to, że są to firmy rodzinne. Każda z nich to nieco inna historia ale zawsze ciekawy koncept i przede wszystkim skuteczna pielęgnacja, którą wybrałam właśnie dla Ciebie. Jestem tu do Twojej dyspozycji i chętnie pomogę w doborze pielęgnacji tak jak to robię od ponad 25 lat.

Nazywam się Karolina Kamińska i jestem kosmetologiem, szkoleniowcem oraz wykładowcą na kierunku Kosmetologia i twórcą wielu obiektów SPA w Polsce. Jestem autorką innowacyjnego projektu edukacyjnego Academia Cosmetica. Przez ponad 25 lat swojej pracy zawodowej nigdy nie czułam, że stoję w miejscu. Wciąż się rozwijam, poszukuję i odkrywam. Miałam szczęście pracować z najlepszymi markami kosmetycznymi, co dało mi możliwość poznawania różnego rodzaju podejścia do pielęgnacji od naturalnych metod do zaawansowanej biotechnologii. Wiem, że czasu nie można zatrzymać ale wierze, że odpowiednią i przemyślaną pielęgnacją można spowolnić procesy starzenia.

Zapraszam zatem w podróż do fascynującego świata Kosmetologii…
Zapraszam do Milk & Tonic!

Twoja kosmetolog, Karolina Kamińska