Porady

Medik 8 Witamina C + ochrona przeciwsłoneczna w dzień, witamina A w nocy

Medik8 kosmetyki

Jednym z głównych zadań kosmetyków Medik8 jest takie działanie, aby Twoja skóra Lśniła Pięknem. Kosmetyki Medik8 są esencją, która wyrażona została w prostej filozofii CSA. Medik8 to pewność, że sekret młodziej wyglądającej skóry jest równie łatwy w osiągnięciu jeśli podparty stosowaniem witaminy C, a także ochroną przeciwsłoneczną w ciągu dnia natomiast w nocy skórze pomaga witamina A.

Medik 8 WITAMINA C

Witamina C w stabilnej postaci zapewnia skórze ochronę o szerokim spektrum działania oraz antyoksydacyjną. Właściwością witaminy C jest również stymulacja produkcji kolagenu i blokuje rozwój pigmentu co pomaga w uzyskaniu efektu gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko czynnikom zewnętrznym, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

Medik8 OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Według szacunków, że aż w 80% za procesy starzenia się skóry odpowiedzialne jest promienie UV które absorbujemy poprzez promienie słoneczne. Uszkodzenia skóry nie powstają tylko przy zażywaniu kąpieli słonecznych czy podczas letnich słonecznych dni. należy mieć świadomość, że w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry powodując uszkodzenia komórek skóry. Dlatego o ochronę słoneczną należy zadbać nie tylko w słoneczne wiosenne i letnie dni. Kosmetyki Medik8 są doskonałe we wspomaganiu skóry w ochronie UV i dlatego kosmetyki Medik8 to gama lekkich, ale maksymalnie działających filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę.

Z kosmetykami Medik8 nie musisz się już martwić, Medik8 to zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie pozostawiają uczucia lepkości i nie przeciążenia skóry jak klasyczne filtry stosowane na plaży.

Medik8 WITAMINA A

Medik8 to kosmetyki które szczególnie wyspecjalizowane są jako preparaty zawierające witaminie A, opracowana została szeroka gama kremów i serum na noc, które działają odmładzająco na skórę podczas podczas snu. Witamina A – nazywana królową pielęgnacji – uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Witamina A znana jest ze swojego doskonałego wpływu na skórę, przede wszystkim jako aktywny składnik kosmetyków który przyspiesza proces odnawiania się komórek oraz składnik zwiększający produkcję kolagenu oraz zmniejsza produkcję kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowym istotnym działaniem witaminy A jest w terapia w przypadku pojawiających się na skórze przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melanolityczną zmniejszającą aktywność melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komedogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

Właściwe wykorzystanie technologii stabilizacji w przypadku wszystkich składników aktywnych (w tym witaminy A) jest szczególnie ważne. Po pierwsze, uzyskujemy możliwość zastosowania mniejszych stężeń, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko podrażnień, a po drugie, zapewniamy głębokie wnikanie i efekty szybsze niż w przypadku klasycznej stabilizacji. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o wykorzystywanych przez nas formach witaminy A.

Efektywna pielęgnacja skóry zapobiegająca efektom starzenia się nie musi być skomplikowana. Rozwiązaniem są kosmetyki Medik8 które opierają się na prostej filozofii CSA która jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej skóry i zapewni promienny i młodzieńczy wygląd mimo upływającego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *