Porady

Massada kosmetyki z hiszpańskim temperamentem

massada kosmetyki

Massada kosmetyki

Massada to firma kosmetyczna wywodząca się z Hiszpanii, w jej ofercie znaleźć można szeroką gamę kosmetyków naturalnych i mineralnych. Massada to ponad 30 letnie doświadczenie zdobyte przy tworzeniu kosmetyków charakteryzujących się dążeniem do estetyki, piękna i pielęgnacji urody. Kosmetyki są tworzone ze starannie wyselekcjonowanych surowców pochodzących z nieraz odległych zakątków świata jak Chile, Japonia, Senegal, wszystko to w trosce o stworzenie doskonałych kosmetyków mających unikatowe właściwości.

Massada zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne Massada przeprowadzane autorskimi metodami Massada zostały objęte prawami autorskimi ECOATM. Wszystkie receptury charakteryzuje wysoka równowaga składników które w synergii działa wraz z połączonymi w produktach Massada ekstraktami roślinnymi, witaminami, oraz składnikami mineralnymi w tym np. błota pochodzące z Morza Martwego. Zawarte w kosmetykach Massada bioolejki eteryczne i wody kwiatowe zapewniają oddziaływanie na wiele zmysłów powodując biostymulację oraz odprężenie i relaks podczas zabiegów i rytuałów kosmetykami Massada.

Składniki aktywne użyte w kosmetykach Massada takie jak perły, płynne złoto, jogurt które w połączeniu z unikatową formułą Massada żelatyny, czy mus oraz ekstraktami roślinnymi, które zawierają w swoich kompozycjach oleje roślinne, sprawiają, że kosmetyki Massada są unikatowe.

MASSADA Neluhm

Neluhm to znacznie więcej niż tylko pojedyncza substancja aktywna. Massada kosmetyki Neluhm to kosmetyki oparte na wielu różnych składnikach aktywnych które poprzez skórę dostarczają do warstw głębszych substancje odżywcze które są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania komórek. Pełnią one rolę substraktów, które w połączeniu z witaminami, koenzymami i pierwiastkami śladowymi pozwalają na samodzielne wytwarzanie substancji, które w danym momencie  procesu endomodulacji są najbardziej pożądane. Massada kosmetyki Neluhm  stają się Twoim sojusznikiem w pokonywaniu procesu starzenia się skóry.

 

MASSADA Kwas Hialuronowy

Massada kwas hialuronowy to kosmetyki opracowane w odpowiedzi na procesy zachodzące w skórze twarzy związane z upływem czasu. Dzięki zdolności do wiązania wody, kwas hialuronowy wykazuje nadzwyczajne działania nawadniające i ochronne, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Kosmetyki Massada kwas hialuronowy szybko podnoszą poziom kwasu hialuronowego, w sposób ciągły i skuteczny, pozwalając osiągnąć skórze młody gładki wygląd.

MASSADA Perły i Efekt Botoksu

Massada Perły i Efekt Botoksu jest to linia kosmetyków Massada która przywraca skórze blask, nawilżenie oraz młodzieńczy wygląd. Massada Perły i Efekt Botoksu kosmetyki te dedykowane są dla wszystkich rodzajów skóry na której zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki mimiczne spowodowane brakiem jędrności skóry. Kosmetyki Massada Perły i Efekt Botoksu redukują zmarszczki nawet o 37% i zwiększają uelastycznienie skóry. Zawarte w kosmetykach Massada Perły i Efekt Botoksu perły rozświetlają cerę.

MASSADA Kawior

Massada Kawior to luksusowa seria kosmetyków z kawiorem kosmetyki  dedykowane są dla wszystkich rodzajów skóry. Kosmetyki Massada Kawior są bogate w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, fosfolipidy, kwasy tłuszczowe oraz antyoksydanty, dzięki którym skóra odzyskuje młody, delikatny i promienny wygląd. Kosmetyki Massada Kawior spowalniają starzenie się skóry oraz zapobiegają pojawianiu się zmarszczek oraz zmniejszają głębokość zmarszczek, które już są widoczne. Efekt ten uzyskiwany jest poprzez przywrócenie skórze blasku, gładkości i odpowiednie jej odżywienie.

MASSADA Bio Cellular

Massada Bio Cellular to kosmetyki o bilansującym antyoksydacyjnym działaniu które regenerują i rewitalizują skórę, stymulują i wzmacniają przywracając skórze energię. Kosmetyki Massada Bio Cellular łączą najbardziej zaawansowane składniki naturalne Massada Complex dzięki którym uzyskujemy rezultaty w postaci odżywionej i głęboko nawilżonej skóry o młodzieńczym wyglądzie. Massada Bio Cellular to gwarancja naturalnych i ekologicznych kosmetyków potwierdzona Certyfikatem ECOCERT.

Back to list

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.