Rytuały Pielęgnacyjne

Masażer do twarzy – domowy rytuał anti-aging

Roller - masażer do twarzy

Masażera do twarzy można używać regularnie, jest on w stanie znacznie spowolnić procesy starzenia. Masaż twarzy przy użyciu masażedra poprawia ukrwienie twarzy oraz regularnie używany jest w stanie zniwelować widoczne zmarszczki. Masażery polecane są przez kosmetologów oraz lekarze medycyny estetycznej jako świetny sposób na naturalny domowy lifting który zastępuje bardziej inwazyjne metod odmładzania.

Masażery do twarzy mają wielu zwolenników wśród specjalistów od zdrowia skóry. Jedną z największych orędowniczek stosowania masażerów jest Joanna Czech – polska kosmetyczka, która od lat 80 XX wieku mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych i odniosła niebywały sukces, jest także ambasadorką linii kosmetyków pielęgnacyjnych Dior. Z usług gabinetu kosmetycznego Joanny Czech znajdującego się na Manhattanie korzystają takie sławy jak Kim Kardashian, Kris Jenner, Bella Hadid, Anna Wintour, Jennifer Aniston, Kate Winslet czy Lily Aldrige. Joanna Czech wszystkim swoim znanym klientkom radzi, aby systematycznie masowały twarz.

Dlaczego powinnaś używać masażera do twarzy?

Masaż zwiększa ukrwienie i pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu komórki skóry są lepiej zaopatrzone w substancje odżywcze, lepiej dotlenione i łatwiej radzą sobie z usuwaniem szkodliwych produktów przemiany materii. Działanie masażu ma bezpośrednie przełożenie na zdrowszy wygląd skóry. Skóra po masażu jest lepiej odżywiona, dotleniona a cera wygląda na gładką i promienną. Zaledwie 5-7-minutowe sesje masażu dziennie sprawią widoczne i trwałe efekty które będziesz podziwiała nie tylko Ty, ale także zauważy to Twoje otoczenie! „Masaż może też zmienić kształt twarzy: podnieść brwi, zlikwidować drugi podbródek i wyeksponować kości policzkowe” – przekonuje Joanna Czech.

SLAAP Rose Quartz roller do masażu twarzy z różowego kwarcu

W twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć masażera z kryształu górskiego. Masażery te nie tylko cieszą oko ale też działają wyśmienicie na skórę: chłód kamienia powoduje zmniejszenie obrzęków oraz zwęża pory, efektem tego jest cera wygląda o jędrnym wyglądzie. Slaap Rose Quartz roller do masażu twarzy z różowego kwarcu używany podczas rytuału pielęgnacyjnego działa też odprężająco, zwłaszcza gdy połączysz masaż z aplikacją olejku lub serum.

SLAAP biały roller do twarzy, masażer twarzy, roller z kryształu górskiego. blondynka używa roller do twarzy
S

Milk & Tonic Roller do Masażu Twarzy Zielony Jadeit

W twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć masażera z kryształu górskiego. Masażery te nie tylko cieszą oko ale też działają wyśmienicie na skórę: chłód kamienia powoduje zmniejszenie obrzęków oraz zwęża pory, efektem tego jest cera wygląda o jędrnym wyglądzie. Roller do Masażu Twarzy Zielony Jadeit do masażu twarzy z różowego kwarcu używany podczas rytuału pielęgnacyjnego działa też odprężająco, zwłaszcza gdy połączysz masaż z aplikacją olejku lub serum.

Roller - masażer do twarzy

MASSADA masażer do ciała i twarzy – Masażer Massroller Massada- domowy lifting bez skalpela

Wspaniałym uzupełnieniem Twojego domowego SPA okaże się Masażer Massroller Massada. Urządzenie które jest domowym liftingiem bez skalpela Za pomocą mikropulsacji oraz fal radiowym stymuluje mięśnie twarzy i poprawia jej owal oraz jędrność. Zwiększa elastyczność skóry, a także pomaga redukować obrzęki. Świetnie radzi sobie także ze spłycaniem zmarszczek mimicznych.

Massada roller do ciała roller do twarzy

Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.