Maseczki do twarzy - pielęgnacja milk & tonicMaseczki do twarzy

Maseczki do twarzy, dzięki nim przeprowadzić możesz skutecznie nawilżanie, oczyszczanie, wygładzanie i tonizowanie – wszystkie te zabiegi przeprowadzić możesz w domu wzbogacając codzienną pielęgnację skóry.  Zapoznaj się z maseczkami do twarzy, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie, abyś mogła skuteczniej dbać o skórę twarzy.

Zobacz więcej

Nawilżające maseczki do twarzy

Zdecydowanie maseczki są kosmetykami niezbędnymi dla całościowej pielęgnacji twarzy. Podstawowym kryterium przy wyborze odpowiedniej maseczki kosmetycznej do twarzy  powinien być typu cery oraz stan skóry, na którą będzie ona stosowana. Nawilżenie jest podstawą pielęgnacji, dlatego też Maseczki nawilżające są również podstawową pielęgnacji skóry twarzy. Mogą być stosowane na każdy rodzaj cery, najbardziej jednak zaleca się ich stosowanie osobom posiadającym cerę suchą i lipidową. Jeśli w codziennej pielęgnacji stosujesz kremy nawilżające, jednak widzisz potrzebę i chcesz wzmocnić ich działanie, wskazane  jest zastosowanie  bardziej skoncentrowanych kosmetyków. Idealnym rozwiązaniem są  właśnie maseczki nawilżające. Maseczki takie jak JUVENA MASKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA  czy Declare Siła oceanu. Maska nawilżająca zawierają bardzo silne substancje aktywne, dzięki czemu wnikają głęboko w skórę, odżywiając ją i przywracając jej sprężystość. Stosować je można przez cały rok, kiedy tylko odczujesz potrzebę natychmiastowego nawilżenia skóry. Zimą skutecznie chronią przed skutkami niskiej temperatury, natomiast latem idealnie przeciwdziałają wysuszaniu skóry przeciwdziałając niekorzystnemu wpływowi promieni słonecznych.  Najlepiej stosować je raz lub dwa razy w tygodniu po kąpieli.

Maseczki ściągające

Maseczki ściągające, nazywane również oczyszczającymi, są szczególnie dedykowane dla osób mających cerę tłustą i mieszaną. Pod wpływem czynników zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych naturalne złuszczanie się naskórka jest spowolnione, co z kolei prowadzi co wzrostu grubości skóry. W konsekwencji mikrokrążenie ulega spowolnieniu, skóra ma tendencję do zatykania się i do błyszczenia. W takich sytuacjach codzienna pielęgnacja twarzy  staje się  niewystarczająca do zmniejszenia ilości wydzielanego sebum i zachodzi konieczność dogłębnego oczyszczenia skóry. Świetnie nadającymi się do tego są maseczki oczyszczające  MASSADA Maska oczyszczająca.  Maseczki oczyszczające działanie uspokajające, oczyszczają pory i likwidują zanieczyszczenia. Maseczki do twarzy dostarczają potrzebne minerały i jednocześnie oczyszczając i odświeżając skórę.

Maseczki ujędrniające

Maseczki ujędrniające są przeznaczone dla kobiet po 40 roku życia. Z powodu przemęczenia oraz procesów starzenia się, cera traci na elastyczności i sprężystości, co jest przyczyną pojawienia się pierwszych zmarszczek. Po 40 roku życia włókna kolagenowe i elastynowe wolniej się syntetyzują, a skóra jest słabiej napięta.  Idealnymi maseczkami dla kobiet po 40 roku życia są JUVENA MIRACLE INTENSYWNA MASKA PRZECIWSTARZENIOWA oraz maseczki MASSADA Maska zagęszczająca skórę Neluhm,  Maska naprawcza z efektem botoksu

Maseczki liftingujące

Maseczki liftingujące zawierają koktajl substancji aktywnych o działaniu wygładzającym i dynamizującym, maseczki te działają skutecznie  przywracając elastyczność skóry i kształt twarzy. Prawdziwym arcydziełem kosmetologii jest maska liftingująca w płachcie JUVENA MASTER CARE LUKSUSOWA MASKA SILNIE ODMŁADZAJĄCA która idealnie nadaje się na użycie przed ważnym spotkaniem lub wyjściem na imprezę. Maseczka jest bardzo bogata w substancje odżywcze i zdecydowanie możesz powtórzyć rytuał stosując tę samą maseczkę w płachcie w dniu następnym. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego efekt sprawdzi się idealnie. Polecam również maseczki firmy DECLARE Maska liftingująca do skóry dojrzałej oraz Maseczka napinająca z natychmiastowym efektem.

Maseczki łagodzące

Maseczki łagodzące dzięki zawartym składnikom mogą być stosowane nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Dokładnie przebadane dermatologicznie, maseczki te zmniejszają przekrwienie, nawilżają, zmniejszają uczucie dyskomfortu oraz wspomagają likwidację pękających naczynek. Maseczki uspokajające i tonizujące mogą być używane tak często, jak tylko jest to potrzebne. Idealną maseczką łagodzącą jest Declare Skin Meditation.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki

JUVENA MASTER CARE LUKSUSOWA MASKA SILNIE ODMŁADZAJĄCA, 1 x 20 ml

109 

JUVENA MASTER CARE LUKSUSOWA MASKA SILNIE ODMŁADZAJĄCA 5 x 20 ml

469 

MASSADA Maska naprawcza z efektem botoksu 50 ml

186 

JUVENA MIRACLE INTENSYWNA MASKA PRZECIWSTARZENIOWA, 75 ml

386 

JUVENA MASKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA, 75 ml

236 

RETIX C EYE NANOSTRUKTURALNA MASKA W PŁACIE na skórę w okolicach oczu 3×6 ml

136 

Declare Skin Meditation Maska łagodząca, 75 ml

169 

MASKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMBRYOLISSE 50 ML

88 

MASSADA Maska oczyszczająca 100 ml

99 

MASSADA Maska zagęszczająca skórę Neluhm 100 ml

499 

ECOOKING MOISTURIZING MASK 50 ML maska nawilżająca z masłem Shea i organicznymi olejami

154 

Declare Siła oceanu. Maska nawilżająca, 75 ml

139