Logo Ukviat

UKVIAT

UKVIAT to połączenie natury i odpowiedzialności.  Priorytetem  marki  jest tworzenie  produktów cechujących się wysoką skutecznością pielęgnacji skóry. Sekret  ukryty jest w Matce Naturze i w składnikach z których marka czerpie.  Są one pieczołowicie wyselekcjonowane dobierane, oraz dogłębnie  przetestowane w  laboratorium należącym do UKVIAT. Celem tych pieczołowitych działań  jest zaoferować Twojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje. Takie podejście w 100% wpisuje się też w spojrzenie na pielęgnację jakie prezentuje Milk & Tonic.

Zobacz więcej

Natura, która jest naszym wspólnym dobrodziejstwem oraz inspiracją dla naszych rozwiązań, jest zagrożona. Dlatego marka chce pomóc i do tej pomocy zapraszamy też Ciebie. Co najmniej 2% wartości sprzedaży każdego z produktów  wspiera konkretny cel środowiskowy: oczyszczanie oceanów, sadzenie lasów lub ochrona dzikich pszczół.

UKVIAT _ UKVIAT SERUM, SERUM

UKVIAT niebieski Równowaga – Oceny

UKVIAT, Ukviat niebieski paczkaPrzewodnim motywem  niebieskiego serum jest równowaga. To lekkie serum działa normalizująco na pracę gruczołów łojowych i redukuje niedoskonałości, jednocześnie zachowując integralność ochronnej bariery skóry.

UKVIAT zielony Ochrona – Lasy

UKVIAT, UKVIAT zielonyZielone serum cechuje ochrona. Serum to działa łagodząco na zaczerwienienia oraz  wspomaga regenerację oraz pobudza mechanizmy obronne wrażliwej skóry.

UKVIAT żółty Rewitalizacja – Dzikie Pszczoły

UKVIAT, UKVIAT żółtySerum żółte  działa rewitalizująco. Efektem stosowania serum  żółty jest  przywrócenie  blask skóry, ujednolicony koloryt oraz redukcja zmarszczek.

UKVIAT różowy  Anti-Stress– Lasy

UKVIAT, UKVIAT różowySerum różowe  Anti-Stress wycisza i nawilża skórę. Unikalne, żelowe serum łagodzi zaczerwienienia, nawilża i wycisza skórę narażoną na stres i zanieczyszczenia.
Skoncentrowane serum, bogate w ekstrakty roślinne, minerały morskie, algi i ekstrakty z płatków róży damasceńskiej, nawilża, rozświetla, redukuje zaczerwienienia oraz nadaje świeży wygląd skórze.

UKVIAT serum

UKVIAT wybierz swój kolor

Serum Żółte — wygładza i dodaje blasku zmęczonej skórze
Serum  Różowe  — łagodzi zaczerwienienia i całościowo poprawia kondycję skóry narażonej na stres i zanieczyszczenia
Serum Zielone — nawilża i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry
Serum Niebieskie serum — przywraca równowagę problematycznej skórze
UKVIAT _ Ukviat żółty _ serum Ukviat żółte UKVIAT _ Ukviat zielony, serum Ukviat zielone UKVIAT _ Ukviat niebieski, serum ukviat niebieskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Efekty
Typ produktu
Marki

UKVIAT Zestaw różowe serum z zapachem Milk & Tonic No6

144 

UKVIAT niebieskie serum balansujące 30 ml

69 

UKVIAT różowe serum anti-stress 30 ml

79 

UKVIAT zielone serum ochronne 30 ml

79 

UKVIAT naturalnie rozświetlające serum 30 ml

79 

UKVIAT super mushroom emulsja do twarzy 30 ml

79 

UKVIAT żółte serum rewitalizujące 30 ml

79 

UKVIAT pomarańczowy balsam myjący i maska

99