Logo Ukviat

UKVIAT Serum

UKVIAT to połączenie natury i odpowiedzialności.  Priorytetem  marki UKVIAT jest tworzenie  produktów cechujących się wysoką skutecznością pielęgnacji skóry. Sekret UKVIAT ukryty jest w Matce Naturze i w składnikach z których marka czerpie.  Są one pieczołowicie wyselekcjonowane dobierane, oraz dogłębnie  przetestowane w  laboratorium należącym do UKVIAT. Celem tych pieczołowitych działań  jest zaoferować Twojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje. Takie podejście w 100% wpisuje się też w spojrzenie na pielęgnację jakie prezentuje Milk & Tonic.

Zobacz więcej

Natura, która jest naszym wspólnym dobrodziejstwem oraz inspiracją dla naszych rozwiązań, jest zagrożona. Dlatego marka UKVIAT chce pomóc i do tej pomocy zapraszamy też Ciebie. Co najmniej 2% wartości sprzedaży każdego z produktów UKVIAT wspiera konkretny cel środowiskowy: oczyszczanie oceanów, sadzenie lasów lub ochrona dzikich pszczół.

UKVIAT niebieski Równowaga – Oceny

Przewodnim motywem UKVIAT niebieskiego serum jest równowaga. To lekkie serum działa normalizująco na pracę gruczołów łojowych i redukuje niedoskonałości, jednocześnie zachowując integralność ochronnej bariery skóry.

UKVIAT zielony Ochrona – Lasy

UKVIAT Zielone serum cechuje ochrona. Serum to działa łagodząco na zaczerwienienia oraz  wspomaga regenerację oraz pobudza mechanizmy obronne wrażliwej skóry.

UKVIAT żółty Rewitalizacja – Dzikie Pszczoły

UKVIAT serum żółte  działa rewitalizująco. Efektem stosowania serum UKVIAT żółty jest  przywrócenie  blask skóry, ujednolicony koloryt oraz redukcja zmarszczek.

UKVIAT różowy  Anti-Stress– Lasy

UKVIAT serum różowe  Anti-Stress
Wycisza i nawilża skórę. Unikalne, żelowe serum łagodzi zaczerwienienia, nawilża i wycisza skórę narażoną na stres i zanieczyszczenia.
Skoncentrowane serum, bogate w ekstrakty roślinne, minerały morskie, algi i ekstrakty z płatków róży damasceńskiej, nawilża, rozświetla, redukuje zaczerwienienia oraz nadaje świeży wygląd skórze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Efekty
Typ produktu
Marki