Mokosh kosmetyki

Mokosh Cosmetics kosmetyki naturalne zaskakujące swoją wyjątkowością,  ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów są unikatowe receptury produktów Mokosh , i to jest sekretem dlaczego tak dobrze odpowiadają potrzebom Klientów.

Firma zaczerpnęła swoją nazwę od prasłowiańskiego imienia bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności  – Mokosz,  która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami. Mokosh korzysta z darów ziemi tworząc receptury swoich kosmetyków. Do  produkcji kosmetyków używane są starannie wyselekcjonowane, w zdecydowanej przewadze organiczne surowce których działanie zostało potwierdzone.

Zobacz więcej

Kosmetyki Mokosh

Kosmetyki Mokosh nie zawierają szkodliwych substancji, SLS-ów, PEG-ów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (np. wazeliny, parafiny, czy silikonów). Mokosh dba również o otaczające nas środowisko, dlatego używane są tylko bezpieczne opakowania, które  poddawać można recyklingowi lub nadają się do ponownego wykorzystania w domu. Kosmetyki Mokosh, jak również  surowce, wchodzące w skład kosmetyków nie są testowane na zwierzętach. Wśród kosmetyków  Mokosh znaleźć można dużą grupę kosmetyków wegańskich które są certyfikowane „V” certyfikatem nadawanym przez fundację Viva; wszystkie zostały przebadane dermatologicznie.

ODKRYJ SKUTECZNOŚĆ NATURALNEJ PIELĘGNACJI. ZAPROŚ PRZYRODĘ DO SWOJEGO ŻYCIA. POCZUJ HARMONIĘ, PRZYJEMNOŚĆ I UKOJENIE. POZNAJ MOKOSH.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki