Logo_Terrapi witamina C do twarzy Skin Detox Oil Serum do twarzy

Terrapi

Marka TERRAPI , ultra stabilna forma witaminy C stymuluje produkcję kolagenu dzięki czemu wspomaga regenerację skóry, wzmacnia naczynka i wspiera walkę z przebarwieniami. Etylowany kwas askorbinowy wpływa również na zahamowanie rozwoju bakterii. Ektoina aktywnie chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego opóźniając procesy starzenia. Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. Łagodzi stany zapalne działając już na poziomie komórkowym.

Czytaj więcej…

Terrapi Lucid C Serum

Terrapi, Lucid C Skin Detox Oil-free Serum TerrapiWitamina C zawarta w serum Lucid C Serum w swojej niezwykle stabilnej formie podczas stosowania skutecznie stymuluje produkcję kolagenu co skutecznie działa na wspomaganie regeneracji skóry oraz wzmocnienie naczynek. Lucid C Serum skutecznie działa także aspekt wyrównania kolorytu skóry co jest istotne przy skórze z przebarwieniami. Serum bezolejowe Lucid C Serum działa nawilżająco oraz rozświetla skórę bez jej zapychania. Formuła serum wzbogacona została o niezwykle stabilną witamina C która wzbogaca  w serum Lucid a także powoduje, że stosując regularnie  serum powoduje skuteczną stymulację produkcji kolagenu co bardzo efektywnie  działa powodując wspomaganie regeneracji skóry oraz skuteczne wzmocnienie naczynek.

Zalety Serum Terrapi Lucid C

Terrapi, Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Terrapi Składnikiem  Lucid C Serum jest najbardziej stabilna forma witaminy C o stężeniu 10%
Serum Terrapi pozbawione jest gliceryny oraz innych składników mogących przyczynić się do rozwoju tak zwanego „trądziku grzybiczego”
Serum  nie powoduje podrażnień i zapewnia najwyższą przyswajalność.
Serum  nie zawiera mikroplastiku co powoduje, że produkt jest w pełni biodegradowalny.
Przyjazne środowisku – pochodzące z recyklingu oraz nadają się do ponownego przetworzenia opakowanie.
Serum umieszczone jest w szklanej fioletowe fiolce fioletowe która ochrania je przed promieniowaniem UV.
Produkt jest przebadany dermatologicznie. Opracowany oraz wyprodukowany w Polsce.
87% badanych stosujący regularnie deklaruje, że produkt pomaga w walce z niedoskonałościami skóry.
100% badanych stosujący regularnie deklaruje, deklaruje, że skóra stała się ujednolicona i zregenerowana.

Dlaczego zaleca się stosować serum Lucid C Detoxna zwilżoną skórę?
Zawarte w serum Ektoina oraz Propanediol powodują związanie cząsteczek wody i transportują ją w głąb skóry dbając o prawidłowy poziom nawilżenia.

Terrapi Lucid C Serum Sposób użycia:

Terrapi, Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Terrapi (2)Używaj serum Lucid C w porannym i wieczornym rytuale pielęgnacyjnym. Wystarczy zaledwie 4-5 kropli w dłoniach. Wmasuj delikatnie serum wykonując owalne ruchu zaczynając od środka twarzy, koncentrując się na partiach, które wymagają ujednolicenia i rozjaśnienia. Serum jest bardzo wydajne, i nawet przy codziennym stosowaniu wystarczy Tobie na wiele rytuałów. W mojej kosmetyczce serum Terrapi zagościło już na stałe 😉  Serum Lucid C Skin dostępne jest w szklanej buteleczce z pipetą o pojemności 30 ml. Pojemność buteleczki to około 180 kropel serum, taka ilość kosmetyku posłuży Tobie na około 45 – 60 rytuałów. Jego niezwykłe działanie pomaga mi skutecznie dbać o skórę twarzy, przynosi szybkie rezultaty i pozwala cieszyć się jego użyciem. Spróbuj i Ty !

Terrapi Lucid C Serum Wydajność:

Zawartość Serum  Lucid C Skin to 30 ml. Pojemność ta to c.a. 180 kropel, czyli serum wystarcza na około 45 – 60 rytuałów.

Terrapi Lucid C Serum Pod makijaż:

Terrapi, Lucid C Skin Detox Oil-free Serum Terrapi Niezwykle lekka formuła kosmetyku sprawia, że serum wchłania się szybko działając nawilżająco na skórę twarzy oraz doskonale przygotowując ją pod makijaż. Serum Lucid C Skin Detox przed użyciem można również wymieszać z mineralnym sypkim podkładem lub cieniem lub korektorem.

Wyświetlanie jednego wyniku

Efekty
Typ produktu
Marki

Terrapi Lucid C Skin Detox Oil-free Serum 30 ml

160