Logo medik 8 kwadratMedik8 kosmetyki

Medik8 kosmetyki posiadające prostą receptę na piękną skórę: stanowiąca składnik kremów Medik 8 witamina C oraz ochrona przeciwsłoneczna w ciągu dnia, Retinol czyli witamina A zawarta w kremach Medik8 działa w nocy. To udowodniony klinicznie i skuteczny plan pielęgnacyjny, który pokochasz! Kosmetyki Medik8 są wolne od parabenów, ftalanów i sztucznych zapachów. Medik8 to marka kosmetyków współpracująca z profesjonalnymi gabinetami medycznymi oraz naukowcami. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, opakowania są przetworzone a produkty wytwarzane w energooszczędny sposób. Jako kosmetolog wierzę w naukę a nie w fikcję zatem uważam, że stosowanie sprawdzonych składników takich jak witamina C i retinol w optymalnym stężeniu naprawdę działa!

Zobacz więcej

Medik8 kosmetyki

Medik8 to brytyjska marka oferująca profesjonalne receptury dermokosmetyczne dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Opierają swoje działanie na wysokiej jakości surowcach, przetestowanych klinicznie pod kątem skuteczności działania.

Tym, co szczególnie wyróżnia markę, jest zastosowanie unikalnych technologii produkcji i stabilizacji składników aktywnych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dermokosmetyki są nie tylko skuteczne w sprecyzowanych potrzebach skóry, takich jak: trądzik, starzenie, zaczerwienienie czy przebarwienia, ale także bardzo bezpieczne. Doskonale sprawdzą się przy wszystkich typach cery, nawet tych najbardziej wrażliwych czy poddawanych kuracjom zabiegowym.

Medik8 zwraca bardzo dużą uwagę na ekologię, produkty wytwarzane są w sposób energooszczędny, a opakowania pochodzą z recyklingu. Ponadto, co niezwykle cenne i ważne dla wielu z nas, kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Medik 8 kosmetyki – filozofia marki

Czy zdajesz sobie sprawę a tego, że ilość kolagenu w skórze z każdym rokiem o 1% przez okres dorosłego życia!  Upływ czasu, jak również  procesy zachodzące w skórze są nieuniknione, jednak ze skuteczną pomocą przychodzą dermokosmetyki Medik8. Kremy Medik8 sprawią, że każda osoba niezależnie od wieku, będzie mogła cieszyć się piękną skórą cały czas.

Wierzymy w naukę, nie w fikcję. Jest to hasło które zobowiązuje do stosowania sprawdzonych składników w optymalnym stężeniu w Medik8 produktach naprawdę to działa.

MEDIK8 podstawowa filozofia dotycząca pielęgnacji się skóry jest prosta: witamina C poparta ochroną przeciwsłoneczną jest to idealne działanie na dzień, natomiast składnik w postaci witamina A na noc (CSA). Ten niezwykle prosty plan działania jest sprawdzony klinicznie i skutecznie zmniejsza wszystkie oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Tworzący markę Medik8, skupili cała swoją uwagę na dopracowaniu tej jakże prostej a jednak strategii. Osiągając dokładnie to, czego chcesz i potrzebujesz – niewiarygodne rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć.

Kremy Medik8 bogate w witaminę A oraz w witaminę C

Medik8 kosmetyki -Witamina C

Stabilizowana witamina C zapewnia ochronę antyoksydacyjną Twojej skórze. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu oraz blokuje aktywność tyrozynazyny odpowiedzialnej za powstanie przebarwień. Dołącz witaminę C do swojej porannej pielęgnacji i zabezpiecz skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz przywróć jej blask i promienny wygląd.

Medik8 kosmetyki -Ochrona przeciwsłoneczna

Uzupełnij swoją codzienną pielęgnację we wszechstronną ochronę przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB, działaniem światła podczerwonego (IR) i niebieskiego (UV). Medik8 wykorzystuje zaawansowane składniki, których połączenie sprawia, że kosmetyki Medik8 nie są tłuste i lepkie jak klasyczne filtry przeciwsłoneczne.

Medik8 retinol -Witamina A

Medik8 jako specjaliści od produktów z retinolem ( witaminą A) bardzo dobrze rozumie jej wyjątkowe znaczenie dla skóry. Dlatego Medik8 stworzył linię kosmetyków na noc, abyś użytkując kosmetyki Medik8 mogła budzić się każdego dnia z piękną skórą. Witamina A ( retinol) jest najważniejszym składnikiem w pielęgnacji anti-aging, wzmacnia nocny cykl naprawy komórek, powoduje zmniejszanie zmarszczek, reguluje wydzielanie sebum oraz sprawia, że skóra nabiera blasku i gładkości

Medik8 retinol – opatentowane rozwiązania

W kosmetykach Medik8 zastosowane zostały opatentowane rozwiązania hybrydowej cząsteczki retinoinianu które znalazły zastosowanie w serum R -Retinoate Hebrydowe serum z witaminą A oraz w R – Retinoate Intense Intensywnym kremie odmładzającym. Rozwiązanie stosowane w tych produktach kosmetycznych Medik8 powoduje, że możesz stosować je bez ryzyka występującego zazwyczaj podrażnienia i wysuszenia. Dodatkowo kosmetyki Medik8 zawierające opatentowane rozwiązania gwarantują osiągnięcie szybszego efektu kuracji retinolem. Dzieje się tak ponieważ retinoinian retinylu opracowany został specjalnie z myślą o zastosowaniu kremu zarówno w jako krem na dzień jak i krem na noc.

Medik8 retinoate

Medik8 Retinoate to kremy z opatentowaną formuła retinolu które służą do stosowania zarówno w dzień jak i na noc. Dzięki zastosowaniu unikatowej opatentowanej przez Medik8 formule hybrydowej cząsteczki retinoinianu kosmetyki zawierające retinol można stosować bez względu na porę dnia. Dzięki temu efekty używanych kosmetyków pojawią się znacznie szybciej. Zawarta w kosmetykach Medik8 Retinoate hybrydowa cząstka retinoinianu sprawia, że kosmetyki nadają się znakomicie zarówno jako kosmetyki na dzień jak i na noc.

Piękna skóra z Medik8

Marka Medik8 u podstaw założenia marki kosmetycznej Medik8 leżu  dążenie do uzyskania efektu zdrowej skóry. Twórcy Medik8 chcą sprawić, aby każdy czuł zadowolenie i pewność siebie wypływającą ze zdrowej pięknej skóry.

Jest to imperatyw który sprawia, że marka Medik8 ciągle poszukuje nowych zaawansowanych produktów leczniczych oraz pielęgnacyjnych, które przynoszą skórze widoczne rezultaty. Medik8 ciągle pracuje nad nowymi, nieznanymi do tej pory rozwiązaniami które wdrażane są sukcesywnie i znajdują zastosowanie w kosmetykach i preparatach leczniczych do pielęgnacji skóry.

Medik8 – wszystko zaczyna się od ósemki

 1. Prostota
  sekretem pięknej skóry jest prostota. Prostota zawarta jest również w produktach Medik8 witamina C wzmocniona ochroną przeciwsłoneczną w ciągu dnia, witamina A (retinol) w nocy.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 2. Dopasowanie
  Medik8 oferuje kosmetyki w 6 liniach które są skoncentrowane na typowych problemach skórnych. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu każdy może dobrać dla siebie odpowiednią rutynę pielęgnacyjną.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 3. Czystość
  Medik8 to silny akcent postawiony na naturę. Kosmetyki Medik8 wolne są od parabenów, ftalanów, sztucznych substancji zapachowych.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 4. Profesionalizm
  markę Medik8 cechuje profesjonalizm w postaci kosmetyków do pielęgnacji skóry. Odzwierciedleniem tego jest współpraca z profesjonalnymi gabinetami.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 5. Niezależność
  cechą charakterystyczną dla Medik8 jest niezależność, medik8 posiada własne laboratorium gdzie przebiegają prace nad powstającymi nowymi kosmetykami Medik8.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 6. Produkcja rzemieślnicza
  w celu zagwarantowania najwyższej jakości kosmetyków Medik8, medik8 stawia na małe partie produktów które wykonywane są ręcznie.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 7. Technologia
  w swoich niezależnych laboratoriach Medik8 prowadzi nieustanne badania i opracowuje patenty swoich unikalnych technologii.
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.
 8. Etyka
  Medik8 jest w 100% etyczny, przejawia się to brakiem testowania na zwierzętach oraz w dbałości o środowisko (opakowania Medik8 pochodzą z recyklingu).
  Medik8 Pielęgnacja którą pokochasz.

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki

MEDIK8 LIQUID PEPTIDES™ Serum Peptydowe 30 ml

233 

MEDIK8 Zaawansowane serum z witaminą A pod oczy INTELLIGENT RETINOL EYE TR™ 7 ml

98 

MEDIK8 Krem antyoksydacyjny C-Tetra SPF 30 DAILY RADIANCE VITAMIN C™ 50 ml

285 

MEDIK8 Odbudowujący krem naprawczy na noc ADVANCED NIGHT RESTORE™ 50 ml

261 

MEDIK8 krem pod oczy ADVANCED NIGHT EYE™ 15 ml

159 

MEDIK8 Alternatywa dla Retinolu Serum peptydowe BAKUCHIOL PEPTIDES™ 30 ml

233 

MEDIK8 Antyoksydacyjny krem z witaminą C C-TETRA® CREAM 50 ml

218 

MEDIK8 DAILY REFRESH BALANCING TONER™ 150 ml

79 

MEDIK8 Antyoksydacyjny krem z witaminą C C-TETRA® CREAM 12.5 ml

67 

MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ Tonik redukujący widoczność porów 100 ml

207 

MEDIK8 Serum z witaminą C i antyoksydantami C-TETRA® 30 ml

181 

MEDIK8 CALMWISE™ COLOUR CORRECT Krem neutralizujący z natychmiastowym efektem maskującym 15 ml

81