Logo_massada kosmetyki logo

Receptury produktów Massada składają się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego. O ich unikalności świadczy certyfikat ECOCERT , który gwarantuje jakość i czystość kosmetyków. Massada czerpie z natury i tego co w niej najlepsze. Starannie wyselekcjonowane surowce ze wszystkich zakątków świata jak np. ekstrakty roślinne, minerały z morza martwego, wody kwiatowe zapewniają maksymalną regenerację skóry. Polecam Maskę zagęszczającą skórę Neluhm! Obłędny zapach i spektakularny efekt!

Czytaj więcej…

KOSMETYKI MASSADA – Hiszpańskie temperament Ekskluzywne Naturalne i Mineralne Kosmetyki MASSADA

Bogate pokłady jezior andyjskich, najdelikatniejsze kwiaty z pól Prowansji czy najdelikatniejsze owoce z bujnego lasu amazońskiego to między innymi siła napędowa i inspiracja produktów Massada cosmetics. Massada The Natural Therapy to natura w jej najczystszej postaci.

Massada to nowa koncepcja w świecie piękna i higieny osobistej . Tradycja i innowacje łączą się w unikalnej metodzie pracy, w ekskluzywnych produktach naturalnych, które powstają w naszym laboratorium w oparciu o to, co najlepsze w naturze.

Massada kosmetyki

Massada cosmetics łączy naturę i naukę , wykorzystując wysokiej jakości naturalne i mineralne produkty kosmetyczne, aby wyrównać niedobory i pobudzić zmysły. Kosmetyki Massada łączą najnowocześniejszą biotechnologię organiczną z własną ekstrakcją naturalnych składników aktywnych pochodzących z kwiatów, liści i korzeni roślin pochodzących z Japonii, Chile, Senegalu, Francji, Jordanii, Tunezji i nie tylko.

Odkrycie przyjemności zapachów i dotykowego charakteru konsystencji jest możliwe dzięki wyśmienitej mieszance użytych surowców – ekstraktów roślinnych, witamin, soli i błota z Morza Martwego, olejków eterycznych BIO i wód kwiatowych – z wysokim stężeniem składników aktywnych , takich jak biotechnologia, przebiśnieg, Myristica fragrans, perły, złoto koloidalne i grzyby wschodnie.

Zdrowa, mocna i piękna skóra to odzwierciedlenie dobrego samopoczucia ciała i odprężenia umysłu . Massada umożliwia to dzięki wysokiej jakości kosmetykom naturalnym i mineralnym, które niwelują zaburzenia równowagi i pobudzają zmysły.

Massada – KOSMETYKI NATURALNE Inspirowane Naturą

Naturalna gama kosmetyków Massada jest poświęcona potrzebom Twojej skóry , jej zdrowiu, pięknie i dobremu samopoczuciu, a także poszanowaniu środowiska naturalnego , w którym żyjemy, a to z kolei zapewnia nam życie.

Wszystkie formuły oparte są o  wysokie stężenie naturalnych składników pochodzących z minerałów oraz z roślin. Wyciągi z nich  przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych najwyższej  jakości roślin i minerałów w procesach zatwierdzonych które zostały zatwierdzone przez Ecocert, w ten sposób zachowane zostają  składniki aktywne w ich nieskazitelnym stanie. Te z niezwykłą starannością przygotowane ekstrakty są najważniejszym składnikiem wszystkich kosmetyków MASSADA, stanowiąc swoistą duszę Massada Cosmetosc.

Synergistyczna mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin, soli i błota z Morza Martwego, olejków eterycznych BIO i wód kwiatowych tworzy wszechstronny i multisensoryczny produkt kosmetyczny do pielęgnacji, regeneracji i biostymulacji skóry oraz przedłużenia jej młodości.

Członkostwo Massady w organizacji Ecoembes pozwala nam dbać o środowisko . Wykorzystujemy recykling, aby przekształcić nasze opakowania w nowe materiały pierwotne.

Gdy natura wkracza do serca Massady, każdy z jej elementów jest starannie opracowywany, tak aby siła życiowa natury wybuchała w każdym produkcie, który otrzymują klienci.

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki