logo JuvenaJuvena of Switzerland cieszy się tytułem pioniera w zakresie badań nad skórą już 1954 roku! Nazwa marki zaczerpnięta została od łacińskiego słowa juvenalis, które oznacza młodość! W swoich kosmetykach Juvena wykorzystuje odkryte przez siebie najnowsze technologie w tym opatentowany SkinNova S.C. Technology! Efektem jego działania jest stymulowanie komórek macierzystych. Skóra pielęgnowana kosmetykami Juvena jest gładka i promienna! Kosmetyki Juvena dedykowane są dla każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem skutecznej pielęgnacji anty-aging.
Za co uwielbiam Juvenę? Za każdy produkt bez wyjątku! Niezmiennie od 17 lat.

Kosmetyki JUVENA

charakteryzują się dbałością o  pielęgnacje skóry dojrzałej. Marka JUVENA od początku swojego istnienia czyli od 1954 roku łączy skutecznie unikalną szwajcarską jakość oraz innowacyjność potwierdzoną badaniami  naukowymi, co pozwala marce skutecznie tworzyć prawdziwie rewolucyjne produkty cechujące się efektem anti-aging. Kosmetyki JUVENA tworzone są po to, aby sprostać nawet najbardziej wysublimowanym wymaganiom.

Czytaj więcej…

JUVENA SkinNova Technology

Flagowymi produktami marki JUVENA jest przełomowa w kosmetologii  technologia SkinNova SC Technology, która aktywnie stymuluje produkcję komórek macierzystych w skórze, dzięki temu  tworzy idealne środowisko pozwalające na regenerację skóry. JUVENA SkinNova SC Technology wzmacnia odnowę skóry, przez co powoduje efekt wzmocnienia skóry oraz  pielęgnacji.

JUVENA SkinNova Technology

Juvena niezmiennie wprowadza na rynek kosmetyczny nowe przełomowe rozwiązania. Prawdziwym punktem zwrotnym stało się wprowadzenie przez JUVENE na rynek kosmetyków  SC SkinNova Technology. Zauważając niesamowite rezultaty działania peptydów które aktywują komórki macierzyste, zdecydowano się połączyć je wraz z technologią SkinNova, który wzmacnia rozwój komórek macierzystych. Efektem działania SC SkinNova Technology jest pobudzenie skóry powodujące produkcję nowych, zdrowych komórek skóry, co w ekekcie końcowym widoczne jest jako objaw  promiennej i gładkiej skóry o promiennym i gładkim wyglądzie.

Wyświetlanie 1–12 z 72 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki