logo JuvenaJUVENA kosmetyki

Juvena of Switzerland cieszy się tytułem pioniera w zakresie badań nad skórą już 1954 roku! Nazwa marki zaczerpnięta została od łacińskiego słowa juvenalis, które oznacza młodość! W swoich kosmetykach Juvena wykorzystuje odkryte przez siebie najnowsze technologie w tym opatentowany SkinNova S.C. Technology! Efektem jego działania jest stymulowanie komórek macierzystych.

Zobacz więcej

Skóra pielęgnowana kosmetykami Juvena jest gładka i promienna! Kosmetyki Juvena dedykowane są dla każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem skutecznej pielęgnacji anty-aging.
Za co uwielbiam Juvenę? Za każdy produkt bez wyjątku! Niezmiennie od 17 lat.

Kosmetyki JUVENA

charakteryzują się dbałością o  pielęgnacje skóry dojrzałej. Marka JUVENA od początku swojego istnienia czyli od 1954 roku łączy skutecznie unikalną szwajcarską jakość oraz innowacyjność potwierdzoną badaniami  naukowymi, co pozwala marce skutecznie tworzyć prawdziwie rewolucyjne produkty cechujące się efektem anti-aging. Kosmetyki JUVENA tworzone są po to, aby sprostać nawet najbardziej wysublimowanym wymaganiom.

JUVENA SkinNova Technology

Flagowymi produktami marki JUVENA jest przełomowa w kosmetologii  technologia SkinNova SC Technology, która aktywnie stymuluje produkcję komórek macierzystych w skórze, dzięki temu  tworzy idealne środowisko pozwalające na regenerację skóry. JUVENA SkinNova SC Technology wzmacnia odnowę skóry, przez co powoduje efekt wzmocnienia skóry oraz  pielęgnacji.

JUVENA SkinNova Technology

Juvena niezmiennie wprowadza na rynek kosmetyczny nowe przełomowe rozwiązania. Prawdziwym punktem zwrotnym stało się wprowadzenie przez JUVENE na rynek kosmetyków  SC SkinNova Technology. Zauważając niesamowite rezultaty działania peptydów które aktywują komórki macierzyste, zdecydowano się połączyć je wraz z technologią SkinNova, który wzmacnia rozwój komórek macierzystych. Efektem działania SC SkinNova Technology jest pobudzenie skóry powodujące produkcję nowych, zdrowych komórek skóry, co w ekekcie końcowym widoczne jest jako objaw  promiennej i gładkiej skóry o promiennym i gładkim wyglądzie.

Kosmetyki Juvena linia JUVENANCE EPIGEN

Kosmetyki Juvena dzięki kosmetykom JUVENA EPIGEN skóra odzyskuje właściwy koloryt i młodzieńczy wygląd i to bez względu na wiek. Systematyczne użytkowanie kosmetyków JUVENA EPIGEN spowoduje, że linie zmarszczek znikną oraz na skórze twarzy pojawi się promienny wygląd.

Kosmetyki Juvena linia JUVENA MASTERCAVIAR

Linia kosmetyków JUVENA MASTER CAVIAR to przełomowa linia kosmetyków w pielęgnacji przeciwstarzeniowej! kosmetyki JUVENA MASTER CAVIAR stanowią kompleks kosmetyków oparty na kawiorze oraz jedwabiu cechujące się wyjątkową konsystencją oraz zapachem z wyjątkowymi dodatkowymi składnikami aktywnymi. Jedwab i naturalne oleje zawarte w kosmetykach nadają skórze aksamitnej gładkości oraz skutecznie nawilżają i przywracają młodzieńczy, świeży wygląd.

Kosmetyki Juvena linia JUVENA  FASCIANISTA

Linia kosmetyków Juvena FASCIANISTA,  wpływa na zewnętrze i wewnętrze warstwy skóry. Kosmetyki sprawiają odczucie relaksu mięśni i powięzi. Skutecznie aktywują komórki, odżywia, nawilża i przywraca zdrowy wygląd skóry oraz poprawia sylwetkę.

Kosmetyki Juvena linia JUVENA JUVEDICAL SENSITIVE

Kosmetyki Juvena linia JUVENA JUVEDICAL SENSITIVE  są dedykowane  dla skóry, która jest nadwrażliwa oraz wizualnie jest zmęczoną. Działanie kosmetyków skoncentrowane jest na przywróceniu skórze równowagi.

Kosmetyki Juvena linia JUVENA PURE CLEANSING

Juvena PURE CLEANSING k0smetyki przeznaczone do delikatnego,  jednocześnie gruntownego oczyszczania. Kosmetyki nie wysuszają skóry oraz nie powodują podrażnień są doskonałymi kosmetykami przygotowującymi skórę do dalszej pielęgnacji.

Kosmetyki Juvena linia MASTER CARE

Juvena MASTER CARE to rewolucja w kosmetologii zaspokajająca potrzeby całościowej pielęgnacji przeciwstarzeniowej na najwyższym możliwym poziomie łącząca skuteczność która przynosi niezwykłe rezultaty pielęgnacyjne.

Kosmetyki Juvena SKIN ENERGY

Juvena SKIN ENERGY  kosmetyki będące zastrzykiem energii dla zmęczonej, pozbawionej blasku skóry. Kosmetyki Juvena SKIN ENERGY   przywracają koloryt skóry, ujednolicają cerę oraz przywracają zdrowy i młodzieńczy wygląd. Juvena SKIN ENERGY  to wykorzystanie technologii niezwykle precyzyjnego oraz intensywnego nawadniania komórek poszerzoną o innowacyjną, opatentowaną technologię – SkinNova SC Technology.

Kosmetyki Juvena JUVELIA

Juvena JUVELIA to prawdziwe źródło młodości dla Twojej skóry! Kosmetyki Juvena JUVELIA przy systematycznym użytkowaniu poprawiają jędrność skóry nawet o 44%, a także zmniejsza oznaki zmęczenia skóry. Juvena JUVELIA stanowią całościową regenerację przeciwstarzeniową skóry, która utraciła elastyczność. Juvena JUVELIA regularnie stosowane skutecznie przywrócą sprężystość skórze a także zlikwidują zmiany pigmentacyjne jak również likwidacji ulegną linie i zmarszczki.

Kosmetyki Juvena SKIN SPECIALISTS

Juvena SKIN SPECIALISTS  kosmetyków będące esencją filozofii marki JUVENA!  Juvena SKIN SPECIALISTS  aktywują głębokie warstwy skóry, regularnie stosowane przynoszą widoczne efekt na powierzchni skóry. Pielęgnacja Juvena SKIN SPECIALISTS  dedykowana na najtrudniejsze partie skóry, w okolicach oczu i ust.

Wyświetlanie 1–12 z 72 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki