ECOOKING logo

Ecooking Kosmetyki wegańskie

Ecooking to Duńskie kosmetyki, założycielką marki jest Tina Sogaard, która szukała idealnego kosmetyku, który pomógłby rozwiązać jej problemy ze skórą. Je pierwsze kosmetyki powstawały na kuchennym blacie a  przechowywane były później w lodówce, w słoiku po dżemie:-) Założycielka marki, zanim rozwinęła własną firmę, pracowała w branży beauty 20 lat. Możemy więc być zatem pewni, że zna się na rzeczy.

Zobacz więcej

Kosmetyki Ecooking są skuteczne, a jednocześnie ich skład jest  naturalny. To dzięki temu i tu ciekawostka większość produktów Ecooking jest jadalna!

ECOOKING marka oferuje kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu. Skandynawskie podejście ECOOKING to ukierunkowanie każdego produktu na jasno określony cel i skupienie na konkretnym zagadnieniu skóry – drobne linie, zmarszczki, trądzik czy zaczerwienienia.

ECOOKING  to kosmetyki posiadające certyfikaty potwierdzające jej ekologiczność oraz wegańską filozofię,  certyfikaty ECOOKING są gwarancją najwyższej jakości naturalnych produktów o „czystym”, aktywnym składzie, zgodnym z koncepcją Clean Beauty.

Marka ECOOKING ma swój początek w 2015 roku w Danii, założycielką jest Tina Søgaard, której koncepcją już od samego początku było tworzenie najbardziej naturalnych kosmetyków jak to jest obecnie możliwe, jednak z bezkompromisowym podejściem do skuteczności w rozwiązywaniu problemów skóry oraz wysoką jakość kosmetyków.  Wszystko to po to aby wyjść na przeciw oczekiwaniom świadomych ekologicznie i wymagających klientów.

MISJA MARKI

Ecooking wpisuje się w trend  marki eko-friendly. Marka korzysta z naturalnych składników o wysokiej aktywności biologicznej z bogactwem dobroczynnych antyoksydantów łącząc  witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe, zawarte w organicznych olejach i ekstraktach roślinnych. Pozwala to na stworzenie  “odżywczej diety” dla skóry, która przywraca równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry i utrzymania jej młodego witalnego wyglądu. Zmarszczki, utrata jędrności, brak nawilżenia, zaczerwienienia czy trądzik – nie ma wyzwania, którego nie podejmie się marka Ecooking. Zgodnie z myślą Tiny, każdy zasługuje na dobre samopoczucie, które wiąże się ze zdrową i dobrze odżywioną skórą. Taka idea przyświecała jej od momentu, kiedy zaczęła tworzyć produkty dla siebie, gdy jej skóra potrzebowała szybkiego ratunku z powodu osobistego kryzysu, który widocznie odbił się na kondycji jej wrażliwej skóry. Dzięki swojemu ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej dokładnie wiedziała jakie składniki potrzebne są do stworzenia najskuteczniejszych formuł, które rozwiążą problemy ze skórą. W krótkim czasie zobaczyła pierwsze widoczne rezultaty, a domowe produkty szybko stały się popularne wśród rodziny i przyjaciół, którzy zaczęli prosić o pomoc w rozwiązaniu ich problemów ze skórą.

MOTTO MARKI

Każdy produkt musi rozwiązywać konkretne problemy skóry i zawierać możliwie jak najwięcej naturalnych i organicznych składników.

CO WYRÓŻNIA ECOOKING?

Produkty powstają w poszanowaniu człowieka i środowiska, a ich czystość i jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty i międzynarodowe nagrody. Opracowywane receptury są niezwykle proste, ale również niezwykle skuteczne. To, co z pewnością wyróżnia markę to przejrzystość komunikacyjna. Nazwy kosmetyków są proste i nieskomplikowane, a etykiety zawierają wszystkie kluczowe informacje, o których konsument powinien wiedzieć przed zakupem kosmetyku. Standardy marki to:

•Wyselekcjonowany skład, bogaty w antyoksydanty i witaminy

•Składniki o bioaktywnym działaniu na skórę

•100% czyste naturalne i organiczne oleje

•100% naturalne olejki eteryczne i ekstrakty zapachowe

•W 100% bez parabenów

•100% wegańskie (jedynie w balsamach Multibalm i Balsam do ust stosowany jest naturalny wosk pszczeli)

Marka stosuje również zasadę zero waste – produkty nie posiadają kartoników zewnętrznych, a opakowania nadają się do ponownego przetworzenia.

CERTYFIKATY PRODUKTÓW ECOOKING

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Efekty
Typ produktu

ECOOKING SKIN TONIC | TONIK DO TWARZY ZWĘŻAJĄCY PORY 200ML

109 

ECOOKING CLEANSING GEL 200 ML delikatny żel oczyszczający do twarzy

119 

ECOOKING SUNSCREEN FACE SPF 50 50ML krem do twarzy z ochroną SPF

119 

ECOOKING EYE CREAM TUBE 20ML krem pod oczy z aplikatorem

166 

ECOOKING MOISTURIZING MASK 50 ML maska nawilżająca z masłem Shea i organicznymi olejami

154 

ECOOKING VITAMIN C SERUM 20ML

226 

ECOOKING VITAMIN A SERUM IN CAPSULES 60 SZT

179