DERMOMEDICA logo

Dermomedica

Dernmomedica Cosmeticals  jest to specjalistyczna marka kosmetyków które cechują się specjalistycznym działaniem przeciwstarzeniowym, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji dermatologicznych oraz wspomagająca ich efektywność. Specjalistyczne zaawansowane receptury formuł kosmetyków Dernmomedica zostały opracowane we współpracy z amerykańskimi naukowcami w taki sposób, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować procesy odnowy skóry.

Zobacz więcej

Akcentem na jaki stawia Dernmomedica tworząc swoje kosmetyki wprowadzenie aktywnej formy witaminy C w postaci kwasu L-askorbinowego do skóry. Witamina C  jest niezbędnym związkiem w etapie  produkcji kolagenu i elastyny, który może być dostarczony tylko z zewnątrz, ponieważ  organizm sam nie jest wytwarza jej. Dermomedica Cosmeceuticals jawi się jako specjalistyczna marka kosmeceutyków które szczególnie przeznaczone są do wspomagania terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz dermatologicznych. Zaawansowane receptury kosmetyków  skutecznie zapobiegają  przedwczesnemu starzeniu się skóry a także efektywnie stymulują fizjologiczne procesy odnowy skóry. W ofercie marki Dernmomedica znajdują się również produkty, które znacząco wpływają na pozytywny przebieg terapii przeciwtrądzikowych.

Dernmomedica w swoich produktach wykorzystuje połączenie powszechnie cenionej w kosmetologii witaminy C z innymi antyoksydantami a także innymi substancjami czynnymi, m.in. witaminami, kwasem hialuronowym. Kosmetyki te mają potwierdzone działanie kliniczne i skuteczność anti-aging, co zyskuje potwierdzenie wśród coraz szersze rzeszy zadowolonych użytkowniczek.

Dermomedica Cosmeticals w swojej ofercie udostępnia innowacyjne formuły produktów – kosmetyki te można bez przesady zakwalifikować jako preparaty z pogranicza leków i kosmetyków. Naturalnym oczywiście jest, że na  każdym opakowaniu kosmeceutyku znajduje się informacja o stężeniu głównych substancji aktywnych, które są kluczowym elementem wpływającym na ich terapeutyczne działanie

Niezwykle skuteczne działanie kosmetyków Dermomedica ma swoje odzwierciedlenie w poszerzającej grupie która najchętniej wybiera markę Dermomedica spośród preparatów i kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Pełna nazwa marki – Dermomedica Cosmeceuticals – jest odnośnikiem który określa charakter oferowanych przez nią produktów. Dermomedica określa dermakologiczne, medyczne podejście do tworzonych i oferowanych kosmetyków. Drugi człon czyli Cosmeticals określa  kosmeceutyki które swoją formułą plasują na pograniczu kosmetyków oraz farmaceutyków. ich przeznaczeniem jest do domowa skuteczna pielęgnacja stosowana codziennie jak również  okolicznościowo, lecz ze względu na obecność zaawansowanych substancji czynnych zyskują specjalistyczny niezwykle skuteczny charakter. Świadome podejście do pielęgnacji skóry to fundamentalne założenie, które towarzyszyło tworzeniu marki Dermomedica.

Dermomedica jest to specjalistyczna marka której produkty cechują się działaniem przeciwstarzeniowym, przeznaczonym do terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Typ produktu
Marki

DERMOMEDICA AZELAIC CREAM 15 ml

79 

DERMOMEDICA AZELAIC CLEANSER 60 ml

66 

DERMOMEDICA RESVERATROL MINERAL CREAM SPF 30 60 ml

184 

DERMOMEDICA ZESTAW VITAMIN C REMODELING CREAM 60ML + VITAMIN C+E SERUM 15ML GRATIS!

399 

DERMOMEDICA ANTIOXIDANT MINERAL CREAM SPF 30 15 ml

70 

DERMOMEDICA ANTIOXIDANT MINERAL CREAM SPF 30 60ml

179 

DERMOMEDICA LIPID CONTROL CLEANSER 60 ml

66 

DERMOMEDICA NEUROPEPTIDE CREAM 60 ml

269 

DERMOMEDICA RESVERATROL MINERAL CREAM SPF 30 15 ml

69 

DERMOMEDICA HEALING B3-LA SERUM 30ml

199 

DERMOMEDICA Tranexamic C Serum 15 ml

199 

DERMOMEDICA ZESTAW TEA TREE OIL CLEANSER 150ML + AZELAIC CLEANSER 150ML

219