Kosmetyki Cosmetics 27

Cosmetics 27 jest to  francuska marka kosmetyków która została stworzona przez francuską farmaceutkę Michèle Evrard, Filozofia marki Cosmetics 27 oparta jest o wyznaczoną niewidzialną granicę 27 – dwudziesty siódmy rok życia stanowi granicę, w której powinno się przywiązywać dużą wagę do ogólnie pojętej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Zobacz więcej

Bogata i niesamowicie skuteczna oryginalna formulacja kultowego produktu Baume 27,  opiera się na 27 składnikach aktywnych, co znakomicie nawiązuje do symbolicznego znaczenia tej liczby oraz symbolu marki C27. Składnikami tymi są: wąkrota azjatycka, określana również jako „kwiat długowieczności” jest składnikiem aktywnym wszystkich kosmetyków w ofercie. Produkty skomponowane są w ten sposób, by odpowiadać na konkretne potrzeby skóry przy pomocy aktywnych składników pochodzenia naturalnego. Idea marki oparta została również na możliwości miksowania formuł, tak by jak najlepiej spersonalizować i dostosować pielęgnacje do indywidualnych potrzeb skóry. Składniki receptur pozyskiwane są w sposób zrównoważony z certyfikowanych plantacji.

Cosmetics 27 – kosmocetyki dla osób 25+

Cosmetics 27  jest jedną z najmłodszych marekna rynku nowoczesnych kosmetyków. Co ciekawe, nazwa firmy Cosmetics 27  nawiązuje do jakiej grupy wiekowej skierowane są produkty marki Cosmetics 27, czyli C27+. Działanie kosmetyków C27  nakierowane głównie na silną regenerację, która ma być przepustką do tego abyśmy mogły cieszyć się pięknym wyglądem swojej skóry. Procesy starzenia się skóry i utraty kolagenu rozpoczynają się już po 25 roku życia, Cosmetics 27 jest więc idealnym wyborem dla młodych osób, które chcą skutecznie opóźnij nieuchronny proces starzenia się skóry i kompleksowo zadbać o nią. Cosmetics 27

Cosmetics 27 – dobre z natury

Francuski słyną ze swojego nienagannego wyglądu i wyjątkowej dbałości o urodę. Cosmetics 27 jest rezultatem miłości do tego co dobre, piękne z połączenia z siłą natury. Marka została stworzona przez farmaceutkę Michele Evrard, której przyświecała idea połączenia naturalnych składników z nauką – rezultatem tego są stworzone przez  C27 najlepsze formuły kosmetyków. Cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością oraz bezkompromisowym podejściem w dążeniu do celu. Zanim produkty marki Cosmetics 27 trafią na rynek są poddawane rygorystycznym testom tolerancji, wydajności oraz bezpieczeństwa.

Cosmetics 27 – Wąkrotka azjatycka

Najważniejszym składnikiem który można określić jako cechę charakterystyczną kosmetyków Cosmetics 27 jest tajemniczy i niezwykle skuteczny składnik, jest nim wąkrotka azjatycka. Jest to roślina, która w Azji nosi miano Kwiatu Długowieczności. Roślina ta znana jest i stosowana w medycynie ajuwerdyjskiej od ponad 3000 lat. Jej lecznicze i regeneracyjne właściwości potwierdziły liczne badania. Właściwości lecznicze wąkotka dogłębnie przebadała również Evrard. Wąkrotka jest bardzo pomocna w leczeniu stanów zapalnych skóry, podrażnień ran i oparzeń. Działa przeciwstarzeniowo, pomaga redukować zmarszczki i rozstępy. Jest rośliną adoptogenną, zwiększającą zdolność organizmu do przystosowywania się do różnych czynników środowiskowych, odpowiedzialnych za stres oksydacyjny.

Cosmetics 27 – wybór w duchu zero waste

Cosmetics 27 wpisuje się mocno w nowoczesne trendy dbałości o środowisko naturalne i ekologię. Pierwszym etapem jest etap produkcji, gdzie wykazywana jest niezwykła dbałość na czyste i w pełni naturalne formuły oraz składniki. Wszystkie składniki zgodne są z normami ISO 16128, COSMOS. Produkty marki Cosmetics 27 wolne są od zawartości silikonów, parabenów i olejów mineralnych, a także siarczanów i ftalanów, wpisując się w tzw. zieloną chemię. Składniki kosmetyków jak również   produkt końcowy nie są testowane na zwierzętach. Markę Cosmetics 27 wyróżniają również w pełni biodegradowalne opakowania które wpisują się w nurt zero waste.

Flagowe produkty marki Cosmetics 27

Kosmetyki marki C27 łączy jeden cen – kompleksowa regeneracja i ochrona skóry. W ofercie znajdziesz kosmetyki odpowiadające poszczególnym rytuałom kosmetycznym:

– oczyszczające – biobalansujący balsam oczyszczający

– nawilżające – bioodżywczy olejek regenerujący

– redukujące niedoskonałości,

– antyoksydacyjne – krem chroniący przed zanieczyszczeniami.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki

Cosmetics 27 RECOVERY 27 Serum do skóry wrażliwej

399 

Cosmetics 27 PURE 27 Oczyszczający Fluid korygujący

359 

Cosmetics 27 PURE 27 Cleanser Żel do oczyszczania i mycia twarzy

249 

Cosmetics 27 PEEL 27Puder złuszczający

249 

Cosmetics 27 MIST 27 Nawilżająca mgiełka do twarzy

269 

Cosmetics 27 Mask 27 Nawilżająca – Rewitalizująca maska ​​do twarzy

329 

Cosmetics 27 HUILE 27 odżywczy olejek serum do twarzy

299 

Cosmetics 27 Gua Sha płytka jadelitowa biała do masażu

449 

Cosmetics 27 GLOW 27 Rozświetlające serum redukujące przebarwienia

449 

Cosmetics 27 EYES 27 Przeciwzmarszczkowy krem ​​pod oczy

299 

Cosmetics 27 ESSENCE 27 witalizujące serum nawilżające

437 

Cosmetics 27 CREME BIO-LOGIQUE 27 Nawilżający krem ​​do twarzy

389