Kosmetyki Cosmetics 27

Cosmetics 27 jest to  francuska marka kosmetyków która została stworzona przez francuską farmaceutkę Michèle Evrard, Filozofia marki Cosmetics 27 oparta jest o wyznaczoną niewidzialną granicę 27 – dwudziesty siódmy rok życia stanowi granicę, w której powinno się przywiązywać dużą wagę do ogólnie pojętej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Zobacz więcej

Bogata i niesamowicie skuteczna oryginalna formulacja kultowego produktu Baume 27,  opiera się na 27 składnikach aktywnych, co znakomicie nawiązuje do symbolicznego znaczenia tej liczby oraz symbolu marki C27. Składnikami tymi są: wąkrota azjatycka, określana również jako „kwiat długowieczności” jest składnikiem aktywnym wszystkich kosmetyków w ofercie. Produkty skomponowane są w ten sposób, by odpowiadać na konkretne potrzeby skóry przy pomocy aktywnych składników pochodzenia naturalnego. Idea marki oparta została również na możliwości miksowania formuł, tak by jak najlepiej spersonalizować i dostosować pielęgnacje do indywidualnych potrzeb skóry. Składniki receptur pozyskiwane są w sposób zrównoważony z certyfikowanych plantacji.

Cosmetics 27 – kosmocetyki dla osób 25+

Cosmetics 27  jest jedną z najmłodszych marekna rynku nowoczesnych kosmetyków. Co ciekawe, nazwa firmy Cosmetics 27  nawiązuje do jakiej grupy wiekowej skierowane są produkty marki Cosmetics 27, czyli C27+. Działanie kosmetyków C27  nakierowane głównie na silną regenerację, która ma być przepustką do tego abyśmy mogły cieszyć się pięknym wyglądem swojej skóry. Procesy starzenia się skóry i utraty kolagenu rozpoczynają się już po 25 roku życia, Cosmetics 27 jest więc idealnym wyborem dla młodych osób, które chcą skutecznie opóźnij nieuchronny proces starzenia się skóry i kompleksowo zadbać o nią. Cosmetics 27

Cosmetics 27 – dobre z natury

Francuski słyną ze swojego nienagannego wyglądu i wyjątkowej dbałości o urodę. Cosmetics 27 jest rezultatem miłości do tego co dobre, piękne z połączenia z siłą natury. Marka została stworzona przez farmaceutkę Michele Evrard, której przyświecała idea połączenia naturalnych składników z nauką – rezultatem tego są stworzone przez  C27 najlepsze formuły kosmetyków. Cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością oraz bezkompromisowym podejściem w dążeniu do celu. Zanim produkty marki Cosmetics 27 trafią na rynek są poddawane rygorystycznym testom tolerancji, wydajności oraz bezpieczeństwa.

Cosmetics 27 – Wąkrotka azjatycka

Najważniejszym składnikiem który można określić jako cechę charakterystyczną kosmetyków Cosmetics 27 jest tajemniczy i niezwykle skuteczny składnik, jest nim wąkrotka azjatycka. Jest to roślina, która w Azji nosi miano Kwiatu Długowieczności. Roślina ta znana jest i stosowana w medycynie ajuwerdyjskiej od ponad 3000 lat. Jej lecznicze i regeneracyjne właściwości potwierdziły liczne badania. Właściwości lecznicze wąkotka dogłębnie przebadała również Evrard. Wąkrotka jest bardzo pomocna w leczeniu stanów zapalnych skóry, podrażnień ran i oparzeń. Działa przeciwstarzeniowo, pomaga redukować zmarszczki i rozstępy. Jest rośliną adoptogenną, zwiększającą zdolność organizmu do przystosowywania się do różnych czynników środowiskowych, odpowiedzialnych za stres oksydacyjny.

Cosmetics 27 – wybór w duchu zero waste

Cosmetics 27 wpisuje się mocno w nowoczesne trendy dbałości o środowisko naturalne i ekologię. Pierwszym etapem jest etap produkcji, gdzie wykazywana jest niezwykła dbałość na czyste i w pełni naturalne formuły oraz składniki. Wszystkie składniki zgodne są z normami ISO 16128, COSMOS. Produkty marki Cosmetics 27 wolne są od zawartości silikonów, parabenów i olejów mineralnych, a także siarczanów i ftalanów, wpisując się w tzw. zieloną chemię. Składniki kosmetyków jak również   produkt końcowy nie są testowane na zwierzętach. Markę Cosmetics 27 wyróżniają również w pełni biodegradowalne opakowania które wpisują się w nurt zero waste.

Flagowe produkty marki Cosmetics 27

Kosmetyki marki C27 łączy jeden cen – kompleksowa regeneracja i ochrona skóry. W ofercie znajdziesz kosmetyki odpowiadające poszczególnym rytuałom kosmetycznym:

– oczyszczające – biobalansujący balsam oczyszczający

– nawilżające – bioodżywczy olejek regenerujący

– redukujące niedoskonałości,

– antyoksydacyjne – krem chroniący przed zanieczyszczeniami.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki