Logo medik 8 kwadrat

Medik8 kosmetyki posiadające prostą receptę na piękną skórę: stanowiąca składnik kremów Medik 8 witamina C oraz ochrona przeciwsłoneczna w ciągu dnia, Retinol czyli witamina A zawarta w kremach Medik8 działa w nocy. To udowodniony klinicznie i skuteczny plan pielęgnacyjny, który pokochasz! Kosmetyki Medik8 są wolne od parabenów, ftalanów i sztucznych zapachów. Medik8 to marka kosmetyków współpracująca z profesjonalnymi gabinetami medycznymi oraz naukowcami. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, opakowania są przetworzone a produkty wytwarzane w energooszczędny sposób. Jako kosmetolog wierzę w naukę a nie w fikcję zatem uważam, że stosowanie sprawdzonych składników takich jak witamina C i retinol w optymalnym stężeniu naprawdę działa!

Medik8 kosmetyki

Medik8 to brytyjska marka oferująca profesjonalne receptury dermokosmetyczne dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Opierają swoje działanie na wysokiej jakości surowcach, przetestowanych klinicznie pod kątem skuteczności działania.

Czytaj więcej…

Tym, co szczególnie wyróżnia markę, jest zastosowanie unikalnych technologii produkcji i stabilizacji składników aktywnych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dermokosmetyki są nie tylko skuteczne w sprecyzowanych potrzebach skóry, takich jak: trądzik, starzenie, zaczerwienienie czy przebarwienia, ale także bardzo bezpieczne. Doskonale sprawdzą się przy wszystkich typach cery, nawet tych najbardziej wrażliwych czy poddawanych kuracjom zabiegowym.

Medik8 zwraca bardzo dużą uwagę na ekologię, produkty wytwarzane są w sposób energooszczędny, a opakowania pochodzą z recyklingu. Ponadto, co niezwykle cenne i ważne dla wielu z nas, kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Medik 8 kosmetyki – filozofia marki

Filozofia marki Medik8 odzwierciedlenie to widoczne jest w produktach.

Czy zdajesz sobie sprawę a tego, że ilość kolagenu w skórze z każdym rokiem o 1% przez okres dorosłego życia!  Upływ czasu, jak również  procesy zachodzące w skórze są nieuniknione, jednak ze skuteczną pomocą przychoidzą dermokosmetyki Medik8. Kremy Medik8 sprawią, że każda osoba niezależnie od wieku, będzie mogła cieszyć się piękną skórą cały czas.

Wierzymy w naukę, nie w fikcję. Jest to hasło które zobowiązuje do stosowania sprawdzonych składników w optymalnym stężeniu w Medik8 produktach naprawdę to działa.

MEDIK8 podstawowa filozofia dotycząca pielęgnacji się skóry jest prosta: witamina C poparta ochroną przeciwsłoneczną jest to idealne działanie na dzień, natomiast składnik w postaci witamina A na noc (CSA). Ten niezwykle prosty plan działania jest sprawdzony klinicznie i skitecznie zmniejsza wszystkie oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Tworzący markę Medik8, skupili cała swoją uwagę na dopracowaniu tej jakże prostej a jednak strategii. Osiągając dokładnie to, czego chcesz i potrzebujesz – niewiarygodne rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć.

Kremy Medik8 bogate w witaminę A oraz w witaminę C

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Efekty
Typ produktu
Marki

MEDIK8 Krem antyoksydacyjny C-Tetra SPF 30 DAILY RADIANCE VITAMIN C™ 50 ml

285 

MEDIK8 Antyoksydacyjny krem z witaminą C C-TETRA® CREAM 12.5 ml

67 

MEDIK8 PORE MINIMISING TONIC™ Tonik redukujący widoczność porów 100 ml

207 

MEDIK8 LIQUID PEPTIDES™ Serum Peptydowe 30 ml

233 

MEDIK8 krem pod oczy ADVANCED NIGHT EYE™ 15 ml

159 

MEDIK8 Alternatywa dla Retinolu Serum peptydowe BAKUCHIOL PEPTIDES™ 30 ml

233 

MEDIK8 Antyoksydacyjny krem z witaminą C C-TETRA® CREAM 50 ml

218 

MEDIK8 Wzmocnione serum z witaminą A 0,3% RETINOL 3TR INTENSE™ 4 ml

48 

MEDIK8 CLARITY PEPTIDES™ Serum peptydowe z niacynamidem 30 ml

207 

MEDIK8 HYDR8 B5™ Serum z kwasem hialuronowym i pantenolem 30 ml

185 

MEDIK8 PRESS & GLOW™ Tonik z kwasem PHA i aktywatorem enzymów złuszczających 200 ml

125 

MEDIK8 Odbudowujący krem naprawczy na noc ADVANCED NIGHT RESTORE™ 50 ml

261