Artykuły

Jak olśnić piękną skórą – trzy kroki z kosmetykami JUVENA!

Niech żyje bal!

Karnawał w roku 2021 było oczywiście zgoła inny od tych z lat minionych. Mamy jednak Wszyscy nadzieję, że czasy wyjść i imprez a w tym balów karnawałowych powrócą. Poniżej przedstawiam tekst artykułu ze stycznia 2020, który prezentuje kroki przygotowania do balu ( i nie tylko ), kiedy w kilka dni chcemy przygotować się na wyjątkową okazję.

  • czyli jak olśnić piękną skórą i zostać królową balu?

Przed nami karnawałowe szaleństwo. Już od kilku sezonów na sukienkach i w makijażu króluje brokat, błysk i cekiny. Aby taki błyszczący makijaż mógł się pięknie prezentować nasza cera musi być odpowiednio przygotowana i wypielęgnowana.

Przygotowania do wyjątkowej nocy warto rozpocząć około 1-2 dni wcześniej.

Pierwszym, obowiązkowym krokiem jest peeling.

Za pomocą peelingu wygładzamy skórę i pozbywamy się drobnych, suchych łusek martwego naskórką. Złuszczenie martwych i suchych warstw naskórka ma bardzo duże znaczenie dla trwałości makijażu. Kosmetyki kolorowe będą się lepiej adaptować do skóry, lepiej się z nią połączą a nasza cera będzie wyglądać na zdrową i promienną.

Wybierajmy peelingi enzymatyczne lub z dodatkiem delikatnych kwasów bo tylko takie nie podrażnią naszej skóry mocnym tarciem a pięknie  rozświetlą i nadadzą cerze bardzo modny efekt „glow” lub „glass skin” czyli idealnie „wypolerowanej”  wręcz mokrej skóry.

Milk & Tonic poleca

  • JUVENA MASKA PEELINGUJĄCA, 50 ml

Polecam maskę peelingującą Skin Energy ze szwajcarskiej marki JUVENA.

Maseczka zawiera naturalne kwasy tj: kwas jabłkowy, winowy, glikolowy oraz cytrynowy.

Żelową maskę peelingującą nakładamy na dokładnie oczyszczoną i osuszoną cerę na około 10 minut następnie zmywamy ją dokładnie wodą. Skóra natychmiast odzyskuje blask, elastyczność i gładkość oraz zmniejszają się rozszerzone pory.

Taką maseczkę możemy zastosować przez 2 kolejne dni przed balem, tak aby tego dnia skóra już nie wymagała peelingu.

W dniu imprezy niezbędna będzie maska pielęgnacyjna.

Polecam kosmetyczne arcydzieło marki JUVENA! Luksusowa maska w płacie z linii Master działa jak sen dla zmęczonej skóry!

Maska jest kształcie twarzy z bio cellulozy z kompleksem substancji aktywnych o intensywnym działaniu przeciwstarzeniowym, odświeżającym oraz liftingującym skórę.

Połączenie licznych substancji aktywnych powoduje, że maska działa silnie przeciwstarzeniowo, usuwając oznaki zmęczenia i napięcia na twarzy. Głęboko nawilża, niemal jak zastrzyk hialuronowy. Skóra w dotyku staje się bardziej elastyczna, a linie i zmarszczki widocznie się spłycają. Maseczkę pozostawiamy na twarzy około 30 minut.

Milk & Tonic poleca

  • JUVENA MASTER CARE LUKSUSOWA MASKA SILNIE ODMŁADZAJĄCA, JUVENA MASKA

Na tak przygotowaną skórę nakładamy
serum Miracle JUVENA

które daje wspaniałe nawilżenie, zauważalny efekt ujędrniający i zachwycającaą cerę.
Połączenie unikalnej JUVENA SkinNova SC Technology z ekstraktem z alg poprawia jędrność i elastyczność skóry, działa przeciwzmarszczkowo.
Specjalne złote pigmenty sprawiają, że skóra staje się gładka i wyrównana.

Milk & Tonic poleca

  • JUVENA Miracle Serum ujędrniająco-nawilżające, 30 ml

Pamiętajcie, że zdrowa i młodo wyglądająca skóra to także odpowiednia ilość wypijanej wody i snu!

A później już niech żyje bal!

artykuł dostępny na stronie:

Poznański Prestiż

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *